2.png

Prieš susitinkant su renginio organizatore

Nuo ko prasideda renginio planavimas?

Kai tik gimsta idėja švęsti ar atsiranda proga, kurią norite paminėti, galvoje pradeda suktis mintys, kaip viską įgyvendinti. Nes kiekvienas iš mūsų norime, kad organizuojama šventė būtų pati nuostabiausia, įsimintiniausia nuo svečių pasitikimo, skanaus maisto, pramogų iki … mažų detalių, estetikos ir vakaro kulminacijos.

 

Nesvarbu KUKLI ar IŠTAIGINGA šventė, ji reikalauja laiko pasiruošti. Gero renginių organizatoriaus darbas – numatyti kelis žingsnius į priekį ir jiems pasiruošti. Todėl kiekvienos šventės organizavimas prasideda nuo bendravimo su Jumis.

 

Tik nuoširdžiai bendraudami mes kartu galime sukurti įspūdingas šventes ir išpildyti Jūsų lūkesčius su kaupu. Todėl visada gavusi užklausą dėl renginio organizavimo, nuoširdžiai kviečiu susitikti ir pabendrauti. Aptarti Jūsų šventės viziją, jei tokią turite arba padėti sudėlioti taškus ant i ir imtis darbų, nukrauti nuo Jūsų pečių visus rūpesčius.

Kad Jums lengviau būtų pasiruošti susitikimui, galite sau atsakyti į 6 pagrindinius klausimus.

Renginio planavimas prasideda nuo 6 klausimų:

  • Kodėl? – turime savęs paklausti dėl ko mes organizuojame renginį?
  • ? – Ką būsimu renginiu norime pasakyti?
  • Kas? – Kas bus renginio svečiai, dalyviai, komanda, organizatoriai ir pan.?
  • Kada? – „Kada?“ klausimas turėtų būti susijęs ne tik su renginio data, bet ir su numatoma renginio trukme bei renginio pradžia.
  • Kur? – Kur vyks renginys?
  • Na ir šeštasis papildomas klausimas – Kaip? Renginio turinys ir išpildymas. Į „Kaip?“ įeina ir renginio tema, stilius, dekoras, programa, maitinimas. Taip pat atsakykite, Kaip visi judės į renginio vietą ir iš jos.

Beje, RENGINIO BIUDŽETAS, – nepamirškite racionaliai įsivertinti finansinių išteklių, kuriuos galite skirti renginiui.  Dažnai nuo turimo biudžeto priklausys renginio dydis, vieta, trukmė ir turinys. Atsakius į visus klausimus, jūs jau turėsite pagrindines gaires, kurios padės Jums planuotis šventę.

Kiekvienas renginys yra individualus ir išskirtinis, todėl kviečiu puodeliui kavos, aptarti Jūsų šventės vizijos!

Patarimai organizuojant renginį Patarimai prieš susitinkant su renginio organizatore

Saulėtos dienos linkėdama,

Vidurnakčio saulė


rasa