Kėdė – vestuvių šventės stiliaus detalė

Artėjant vestuvių sezonui po truputį pradedame dairytis įvairių idėjų savo šventės dekorui. Daugelis iš Jūsų valandų valandas praleidžiate naršydami Pinterest ir kurdami savo šventės stilių iš detalių. Tačiau dažnai, kai išgirstate, jog svajonių vestuvės viršys Jūsų planuojamą biudžetą, reikia pasirinkti planą B.

Bet jei net ir negalite sau leisti gėlių jūros ar prabangių detalių vestuvių šventėje, dar nereiškia, kad negalite išsirinkti svarbiausių elementų, kurios sukurtų stilingą šventę.

Vienas iš būdų, kaip savo sukurti stilingą vestuvių šventę, tai: KĖDŽIŲ PASIRINKIMAS.

Kėdės yra vienas iš šventės dekoro elementų, kuris gali įtakoti Jūsų renginio estetiką. Jei Jūsų šventės biudžetas yra ribotas, bet norite įnešti ką nors ypatingo į šventės dekorą, tai darykite su kėdėmis. Geriau kažko atsisakyti, bet pasilikti kėdes. Tai neabejotinai bus didžiausias šventės dekoro akcentas. Juk kėdės vizualiai užpildo didžiausią šventės erdves.

vestuvių dekoras
Vestuvių dekoro detalė – kėdė.
kėdė
Su kėdėmis kurkite savo šventės stilių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 skirtingi kėdžių tipai pasirinkimai leis sukurti stilingą šventės dekorą:

 • „Chiavari“ arba kitaip „Bambukinės“ tai vienos iš populiariausių kėdžių pasirinkimų vestuvių dekore. Jos lengvos, elegantiškos formos, šiuolaikiškos, o dėl savo plataus spalvų pasirinkimo (natūralaus ar sendinto medžio, baltos, auksinės ar spalvotos) puikiai priderinamos prie įvairiausio šventės stiliaus. Kartais papildomai dekoruojamos gėlėmis, žaluma ar kaspinais. 
  Populiariąsias bambukines kėdes greičiausiai rasite pas daugelį tiekėjų, viena iš populiariausių tiekėjų yra Užupio arka; tačiau ir Pavipro, Palapinių magnatai, Balta palapinė ir kt. rasite šias kėdes.
 • Chameleon – metalinės aukso spalvos kėdės – elegantiškos ir sukuriančios lengvumo pojūtį. Puikiai tiks pabrėžti aukso elementus dekore, kurie pastaruoju metu itin populiarūs ne tik vestuvių dekore, bet ir interjere.
  Elegantiškos auksinės kėdės lauks Jūsų Užupio arkoje
 • Medinė „Crossback“ tipo kėdės tradicinės, kiek senoviškos tipo, padės sukurti bei išpildyti rustic stilių. Šios kėdės pasižymi Toskanos įkvėptu dizainu. Jos puikiai tiks šventėms gamtoje, pievoje, vynuogynuose ar kaimo vietovėse.
  Šias kėdes galite rasti pas Palapinių magnatai ar Renginio partneris
 • „Gost“ – modernios skaidrios kėdės. Paprastai yra naudojamos su peršviečiamomis detalėmis, siekiant efektingo minimalistinio stiliaus. Iš pirmo žvilgsnio kėdė atrodo trapi ir nematoma, tačiau ji puikiai derinama su įvairiais stiliais. Dėl skaidrios savo struktūros tai puikus pasirinkimas mažoms erdvėms. O kėdės nugarėlė gali tapti dar vienu puikiu dekoro akcentu ir tarnauti kaip sėdėjimo kortelė.
  Palapinių magnatai gali pasiūlyti net kelių atspalvių Queen skaidrių kėdžių. Užupio arkoje skaidrios Imperial ice kėdės. Liramta gali pasiūlyti ne tik juodas skaidrias Queen kėdes, bet ir skaidrias baro kėdes, bei skaidrius prabangiai atrodančius krėslus. 12 kėdžių taip pat siūlo įvairių permatomų kėdžių nuomą.
 • „Dior“ prabangios kėdės, klasikinio prancūzų neoklasikinio dizaino. Puikiai atrodys istoriniame dvare, pilyje ar prabangaus stiliaus šventėje. Su šiomis kėdėmis pasieksite maksimalų efektą savo vestuvių šventėje.

  Diors tipo kėdžių nėra toks gausus pasirinkimas, bet Lietuvoje šias kėdes išsinuomoti galima Tents, čia taip pat rasite ir skaidrias, bei bambukines kėdes.

Atsižvelgiant į renginio vietą ir planuojamą dekorą, tikrai turėtumėte rasti kėdės tipą, kuris derės prie Jūsų pasirinkto šventės stiliaus.

Ir tegu šventės būna įsimintinos ir stilingos !


rasa