Šeimos vyrų savaitgalis

Kada paskutinį kartą šventėte tėvo dieną taip įsimintinai? Nuo čill’o su meškere prie tvenkinio iki karinių pramogų mūšio lauke? Kada kepėte kepsnį gamtoje ir varžėtės su kaimynu, kurio skanesnis? O vakarą leidote su vaikais šalia laužo, skambant smagioms istorijoms?

Pirmasis birželio savaitgalis – laikas, kai sveikinsime tėčius ir kaip kasmet lentynose dairysimės tėčiams dovanų. O geriausia dovana – kartu praleistas laikas.

Vidurnakčio saulė ir Mūšio frontas surėmė pečius ir birželio 1 d.  paruošė nerealiai vyrišką dovanos idėją – aktyvų, azartišką ir pilną nuotykių renginį „Šeimos vyrų savaitgalis“. Tai renginys, skirtas ne tik tėčiams, bet ir vaikams, ir juos palaikančioms mamoms, bei, žinoma, žmonoms!

Pagrindinė renginio žinutė – bendravimas ir juo stiprinamas tarpusavio ryšys yra tai, ko neįmanoma atrasti jokioje parduotuvės lentynoje ar užsakyti internetu.

Tėčio ir vaiko santykis bei jo svarba

Iš tiesų psichologų nustatyta, kad vaiko auklėjimui tėvas turi didžiulę reikšmę. Būti berniuko tėčiu atrodo paprastas dalykas. Tačiau augant ir savarankiškėjant berniukui tas paprastumas išgaruoja. Tuomet tėtis susiduria su užduotimi – užmegzti ryšį su sūnum. Tas geras jausmas, kuris gimsta leidžiant laiką kartu su tėčiu, yra ne vien emocinis, bet ir fizinis.

Anot psichologų, audringi fiziniai žaidimai – tai ne šiaip pasismaginimas, būdingas vyrams, o puiki mokykla, kuri gali daug ko išmokyti berniuką, įskaitant mokėjimą kontroliuoti savo emocijas, supratimą, kaip toli galima nueiti žaidime, sugebėjimą įvertinti, ar pagal jėgas jam viena ar kita aktyvumo rūšis.

Tai didžiulė privilegija, suteikta tėvui, ir pati didžiausia dovana, kurią gali tėvas suteikti savo sūnui – tai ypatingas jų tarpusavio ryšys.

Suprasdami tėvo ir vaiko santykio svarbą, „Šeimos vyrų savaitgalis“ organizatoriams kilo idėja pirmą kartą Lietuvoje surengti tokį vyrišką ir pilną nuotykių bei iššūkių renginį.

Tėvo dienos proga – specialus renginys šeimoms!

Birželio 1 d. kviečiame visas šeimas atvykti į „Šeimos vyrų savaitgalis“ ir aktyviai praleisti savaitgalį gamtoje – ne tik dalyvauti grill kepimo ar žvejybos čempionate, bet ir savo jėgas bei taiklumą išbandyti šratasvydžio (ang. airsoft) žaidimuose, susipažinti su baziniais kariniais mokymais, klausytis pirmosios pagalbos bei išgyvenimo paskaitų. Taip pat stebėsite 4×4 WRANGLER visureigio pasirodymą, visi norintys galės išbandyti profesionalų karinį-maskuojantį makiažą! Patiems mažiausiems bus atskira vaikų žaidimo aikštelė, kurioje galėsite pramogauti pūsdami muilo burbulus ir žaisdami kitus lauko žaidimus.

Renginį vainikuos vakaro istorijos prie laužo su kviestiniais svečiais – laukia turininga įtraukianti programa. Visus nenorinčius po renginio važiuoti namo pakviesime apsigyventi spec. įkurtame palapinių miestelyje (norintiems likti, būtina turėti savo palapinę).

Svarbiausias šių metų Tėvo dienos akcentas – kartu praleistas laikas ir malonūs prisiminimai su šeima.

Daugiau informacijos apie renginį bei išsami renginio programa –  Facebook renginyje – #seimosvyrusavaitgalis


rasa