DSC_3455-1-2_websize-e1620991100605.jpg

Su nekantrumu laukiame vestuvių, jubiliejų ir krikštynų sezono. Daugelis planuodami šventes jau žinote kokį pasirinksite šventės stilių, spalvas.

O tiems, kuriems dar sunku apsispręsti kokį šventės dekorą pasirinkti, pristatau savo kūrybinę idėją – ORCHIDĖJOS.
Gana minimalistinis modernus dekoras, tačiau atrodo labai prabangiai ir išskirtinai. O ne veltui, nes orchidėjos – grakščios, prabangios gėlės. Gėlių kalba orchidėjos reiškia retą grožį, meilę, rafinuotumą, žavesį, grožį, ilgą gyvenimą. Elegancijos taip pat įneša baltos rožės – meilės ir aistros simbolis. Ir lengvumo kompozicijai įnešame su dažytais sausais augalais, kurie vis dar yra dekore labai madingi ir populiarūs.
O dekorą visuomet užbaigiame su spauda – svečių stalo korteles kurtos @sugar.letters
Su tokiu dekoru nustebinsite savo svečius bei sukursite išskirtinę šventės aplinką.
💕
📸 @reda_butene_photography
🏘️ @vilaviesai
.

Nuotrauka-164-1-1200x800.jpg

Kuklios, bet labai jaukios ir elegantiškos vestuvės rudenį. Nors vestuvės vyko labai mažame rate, tačiau jaunieji jas norėjo atšvęsti jaukioje, kamerinėje aplinkoje.

Šventė vyko Verkių dvaro restorano Židinio salėje. Dekorui ieškojome DUSTY ROSE atspalvių, siekdami prisiderinti prie jau užsakyto jaunosios švarkelio spalvos.

Amnesia
Dusry rose atspalviai

Tad pasirinkome rafinuotas antikvarinio rausvo atspalvio Amnesia rožes, eukalipto šakeles, švelnumui išgauti panaudotos ir Sweet avalanche rožės, bei kitos smulkios gėlės. Svečių stalo kortelės tapo piešti šaržai, kurie atliko dvi funkcijas, tai ir atminimo dovana svečiui, ir kartu stalo kortelė.

Be galo džiaugiuosi, kad jaunieji išdrįso kitokiam saldaus stalo variantui – saldumynai nutupė ant palangių, taip suteikiant išskirtinumo erdvei.  O daug žvakių ant židinio, palangių ir stalo suteikė erdvei jaukumo ir šviesos.

Dekoras: Vidurnakčio saulė
Photo: Vidurnakčio saulė ir Andrius Paulavicius photography
Vieta: Restoranas „Verkiai”
Polėkštės: Užupio arka


Andrejos_Krikstas-039-1200x1800.jpg

Vyriškas, stilingas, užkandžiais viliojantis viskio baras – patraukliausia šventės vieta, tinkanti tiek vestuvėms, tiek gimtadieniui ar bet kokiam renginiui. Tai tikrai vakarėlio traukos objektas! Juk čia viskio aromatai, užkandžiai ir kleganti draugų kompanija.