Mamostogos

Pirmasis mamų festivalis MAMOSTOGOS

Vasaros? Žolės? Šilumos? Pokalbių? Muzikos? Kokybiško maisto? Nesumeluotų patirčių? Išbandytų patarimų? Jeigu į bent vieną klausimą tavo atsakymas TAIP– Lauksime tavęs Mamostogose!

Tokia žinute organizatorės kvietė visas mamas su vaikučiais atvykti į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą tokį festivalį, kuriame buvo galima atsikvėpti, pramogauti, klausyti paskaitų bei dalintis įkvėpimo tarp kitų mamų.

„Vidurnakčio saulė“ misija šiame nuostabiame festivalyje buvo Vilnius Grand Resort vienoje iš erdvių sukurti poilsio kampelį mamytėms su savo mažaisiais pabiručiais. Erdvė, kuri primintų kvepiančią vasarą, su pledukais, pagalvėlėm ir šienu.

Susitikusios su organizatorėmis, greitai suradome bendrą kalbą ir sutarėme dėl bendros dekoro vizijos.

Šienu kvepianti poilsio zona festivalyje sulaukė didžiulio bruzdesio. Čia mamos mėgavosi kava, šnekučiavosi, vaikai bėgiojo tarp šieno kitkų ar žaidė lauko žaidimus Jenga ir žiedynes. O jau kiek daug selfių pasidaryta buvo, tai net salo širdis 🙂

Tikiuosi dar ne kartą kursiu tokias nuostabias erdves, kuriose žmonės jaučiasi šventiškai, ypatingai ir šiltai. O pats renginys buvo pilnas draugystės ir ypatingų emocijų.
Linkiu organizatorėms nesustoti ir išlikti kūrybingoms.

 

Nuotraukos: Fotografė Akvilė Razauskienė


rasa