Bohemiška įsimylėjėlių fotosesija

Boho stiliaus tuoktuvių fotosesija

Noriu pasidžiaugti, jog ir floristikoje jau pradėta ne tik kalbėti, bet ir nuoširdžiai dirbti dėl gamtos tausojimo, ekologiškumo ir daugkartinio naudojimo.

Šią savaitę dalyvavau nuostabiame projekte #nofloralfoam, kurio iniciatorė ir organizatorė Ana Mart projektai . Pamačiusi jos instagram profilyje kvietimą prisijungti prie šio projekto mano akys sužibo, Ana aiškiai išsakė savo nuomonę dėl gamtos tausojimo „Kaip yra žinoma – praktiškai visos gėlių kompozicijos yra komponuojamos ant floristinių kempinių ir plastikinių lėkštučių. Pati esu prieš dirbtines gėles ir NIEKADA jų nenaudoju savo darbe, tačiau vis dažniau raginu naudoti džiovintas gėles arba po panaudojimo šventėje jas išdžiovinti. Tačiau gėlės tai nėra didžiausia blogybė – jos tikrai greit suyra ir kartasi gali tapti neblogu kompostu. Problema yra neatsakingame oazės, plastiko ir kitų vienkartinių medžiagų naudojimas! ”

Šio projekto pagrindinė idėja – natūralumas, laukinė gamta, laisvė.

Man ši idėja yra labai artima, ne tik dėl gamtos tausojimo…tiesiog pati nuo vaikystės džiovinau gėles ir žiemą, kai nebuvo medžiagos iš ko komponuoti puokštes, traukdavau iš palėpių sausuolius ir puošdavau mamai namus. Ir apie floristines kempines anais laikais net nebuvau girdėjusi, tad gamtos ištekliai, kurie buvo visad po ranka, puikiai tarnavo. Ir dabar savo darbuose naudoju ne tik floristinę kempinę, bet ir kitas technikas (sietelį, medį, šakas, žieves, gipsą, siūlus ir dar daug kitų technikų, kurias galiu panaudoti, jei tik klientas suteikia laisvę kūrybai). Čia padėkoti turiu ir savo pirmajai savo mokytojai ir įkvėpėjai Robertai Drasutei., kuri supažindino su didžiąja dalimi technikų, pamokė daryti karkasus ir šiaip daug visko atskleidė apie dekorą.

Tad iškart susisiekiau su Ana ir susižinojusi detales, sakau – aš dalyvauju !
Boho stiliaus dekoro savo užsakymuose neturėjau ir labai knietėjo čia save išbandyti. Kiekviena dekoravome skirtingas erdves. Kaip mums visoms pavyko, greitu laiku pamatysime fotografų užfiksuotose akimirkose.

Iš tiesų, nuostabu, jog tokiam projektui buvo suburta neįtikėtinai didžiulė komanda, jau vien projekto dieną dirbo 12 žmonių, iš jų 6 dekoratorės, kurie plušo nuo 8 ryto iki 19 val. vakaro!  Ir visus vienijo meilė gamtai ir šios dienos visam pasauliui aktuali tema #zerowaste.

6 ryto suskambus žadintuvui, greitai susiruošus ir išlėkiau į sutartą susitikimo vietą. Truputis po 7 ryto pajudėjome iš Vilniaus. Turėjome pasiekti Molėtų rajone, Labanoro girioje prie Baltųjų Lakajų įsikūrusius Glamping Lithuania namelius prie pat vandens. Vieta fantastiška…dvelkia gamta, ramybe. Viskas ko reikia pabėgimui iš miesto šurmulio. Antradienio rytas tarp kitų dienų atrodė pakankamai ramus ir dėkingas, nesnigo, nelijo. Tačiau nors ir iš šalies nežiemiškas oras, bet darbui lauke visai dienai ir dar prie vandens telkinio, ne pats didžiausias malonumas. Tad gelbėjo šilti drabužiai, kepurė ir pirštinės. Ir aišku šildomi nameliai, kur galėjome sušilti ir išgerti arbatos.

Sparčiai dirbdamos mes 6 dekoratorės jaunosios puokštę ir 5 erdves papuošėme daugmaž iki pietų. Toliau sekė Kristina Chéri Photography fotografės ir AMIMO Films videografų darbas su modeliais. Stebėjausi modelių Aistės ir Simono ištverme ir kantrybe, kurie nepabūgo atšiauraus lietuviško vėjo ir  savo šypsenomis dalinosi prieš objektyvą.

Kartais sunku patikėti, kai pats nedalyvauji šiame procese ir matai tik galutinį rezultatą, kiek prie tokių projektų (taip pat ir švenčių organizavimo) prisideda žmonių. Ir visų bendro darbo rezultatu galime džiaugtis šventės dieną.
Esu be galo laiminga galėjusi prisidėti prie šio projekto  ir ateityje tikiuosi tokių projektų mano veikloje bus daugiau. Juk čia mes kaip dekoratorės galime atskleisti savo kūrybiškumą ir išbandyti įvairiausiu dekoro amplua !!!

 

Organziavimas, dekoras, floristika Ana Mart projektai ir dekoratorių komanda:

Žiedų Bitės
Vidurnakčio saulė
Evelinos Dekoras
Smilgynė

Nuotraukos Kristina Chéri Photography
Video AMIMO Films

Ji Aistė Baliunytė – Dailidienė ; Jis SImonas Dailidė

Nuotakos įvaizdis:
Suknelė Vestuvių mados ir stiliaus studija „D’dress”
Nuotakos chalatas Different WE
Make up Justė Make Up
Plaukai Anzelika Chadys Romanovsk
Plaukų aksesuaras ir plunksnos Plunxnos
Papuošalai FreakyFoxx
Chna tatuiruotės Violeta Baranauskienė

Jaunikio įvaizdis:
Kostiumas Aprangos kodas

Dekoras:
Kilimai Užupio arka
Sendaikčiai LBdekoras – vazų, žvakidžių, indų, dekoracijų nuoma šventėms
Keramika Žemės trupinys
Macrame Home of Dunes
Spauda Bruknės vestuvės
Padėkliukai Hope Art
Įrankiai Elegance plate

Tortas ir desertai Su meile, keksas

Vieta Glamping Lithuania

Lemputės CHOCO decolight – CHOCO lemputės

 

 


rasa